Oferta pracy

MTTC to nowe technologie, międzynarodowe środowisko pracy i niepowtarzalna atmosfera. Tylko kilka kroków dzieli Cię od zostania częścią naszego wyjątkowego, pełnego pasji zespołu. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Pracuj z najlepszymi!

Specjalista ds. Zaopatrzenia/Magazynu

miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli:
  • Jesteś dobrze zorganizowany, odpowiedzialny i skrupulatny
  • Lubisz pracować w grupie
  • Radzisz sobie z presją czasu i nie lubisz siedzieć w miejscy
Dołącz do nas! Doświadczenie nie wymagane! Oferujemy:
  • Dogodną lokalizację na Mokotowie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Profesjonalne szkolenia zawodowe oraz wsparcie podczas wdrożenia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Owoce dla pracowników
  • Kartę MultiSport na atrakcyjnych warunkach
Twoje zadania:
  • Dostarczenie części potrzebnych do naprawy urządzeń mobilnych
  • Przyjmowanie zamówień na części mobilne oraz kompletowanie zamówień
  • Dystrybucja zamówień w magazynie

Wyślij CV na adres: praca@mttcpoland.pl

Administratorem Twoich danych osobowych będzie MTTC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy 1 Sierpnia 6A. Przekazane dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pełne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.